The largest job portal in the Middle East

Job Description

Rövid leírás

A DEKRA Arbeit toborozza a 2024. decemberben nyíló Jumeirah luxus hotel személyzetét, ahol több pozíció is nyitott. Itt a lehetőség szert tenni nemzetközi kapcsolatokra és egy nívós hotelben külföldi tapasztalatot szerezni.

Bevezető

Szeretnél szakmai tapasztalatot szerezni a szállodaipar területén, Dubaiban? Fontos számodra, hogy a munkában napi szinten használhasd az angol nyelvet, hogy ne váljon egy idő után passzívvá a nyelvtudásod? Akár a tanulmányaidat folytatod (turisztika/vendéglátás) akár már a szakmában dolgozol egy ideje vagy épp karrierváltásban gondolkozol, jelentkezz bátran, hogy bővítsd a gyakorlati tudásodat külföldön.

Feladatok

  • Vendégek ki- és bejelentkeztetése
  • A vendégek, különös tekintettel a VIP vendégek személyes igényeinek és problémáinak kezelése
  • A vendégek különféle kéréseinek, foglalásainak ügyintézése
  • Számlázás és fizetés ügyintézése
  • Együttműködés a hotel más részlegeinek munkatársaival
  • Mindenkor magas szolgáltatási színvonal biztosítása és koordinálása

Elvárások

  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
  • Teljes munkaidős, többműszakos munkarend vállalása legalább 6 hónapos munkaviszony keretében
  • Magabiztos fellépés, felelősségtudat, jól szervezett, eredményorientált munkavégzési stílus
  • Jó kommunikációkészség
  • Vendégorientált hozzáállás, vendégközpontúság

Előny

  • Angol mellett még egy idegen nyelv ismerete
  • A turisztikai, vendéglátóipari végezettség, HORECA képzés vagy korábbi front desk tapasztalat

Munkáltató ajánlata

  • A hotel közvetlen, állandó munkatársa lehetsz
  • Szállás és teljeskörű étkezés a munkaviszony időtartamára
  • A ki- és hazautazási költségek térítése (repülőjegy támogatás)
  • A néhány hetes betanulási időszakban magas szintű képzést kapsz
  • Nemzetközi környezet a világ minden tájáról érkező munkatársakkal és vendégekkel

Munkavégzés helye

Dubai, Jumeirah

Egyéb

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, töltsd fel angol nyelvű önéletrajzodat.

Egyéb információkért keress minket bátran ezen az email címen:

Kapcsolattartó

Egyesült arab emírségek, Dubaj, Dubaj

VENDÉGLÁTÁS / IDEGENFORGALOM

Posted By Dekra